1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Hedin, Sven: A rejtelmes India felé. 1. köt. Bp., é. n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.