13832. 283. Closed Online auction Books: Travelling, cities
1 200 HUF
0 HUF
Illyés Gyula-Reismann János: Balaton. Bp., Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, sérült műanyag védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Photo of the item taken by : vörös_iván