13830. 283. Closed Online auction Books: Travelling, cities
800 HUF
0 HUF
Szalai György: Kőbánya története. Bp., 1970, X. Kerületi tanács Végrehajtó Bizottsága. Vászonkötésben, kissé kopott papír védőborítóval, jó állapotban.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor