Books: Travelling, cities

Number of items: 149

Karácsonyi János: Békésvármegye története. II. kötet. Magyarország ezredéves fennállásának ünnepére Békésvármegye törvényhatósági bizottságának megbízásából írta Karácsonyi János.Gyula], 1896. Békésvármegye Közönsége. 352 p. + 50 t.; Sok képpel, Korabeli félvászon kötésben, egy kihajtható térképpel, a térkép kettészakadt. Ritka!
13856.

5 000 HUF
12,95
14,29
Deér József (szerk.): Erdély. szerk. Budapest, 1940, Magyar Történelmi Társulat, 283 p.+4 db térképmelléklettel. Sok fekete-fehér fotóval illusztrált kiadvány. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötésben. Kiváló állapotban.
13857.

12 000 HUF
31,09
34,29
Illyés Gyula: Oroszország. Uti jegyzetek. Budapest, é.n., Nyugat. Kiadói papírkötésben, megviselt állapotban, a borítója szakadt, foltos, az előzéklap és a címlap szakadt, fekete-fehér szövegközti fotókkal illusztrálva.
13858.

2 000 HUF
5,18
5,71
Roma parte II. Milano, 1942, Consociazone Turisctica Italina. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a borítója szakadt, az elülső kötéstábla leszakadt, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, olasz nyelven. / Paperbinding, with lot of black and white pictures, in italian language. The cover damaged.
13859.

1 000 HUF
2,59
2,86
13860.

1 000 HUF
2,59
2,86
13861.

2 000 HUF
5,18
5,71
13862.

1 600 HUF
4,15
4,57
13863.

3 000 HUF
7,77
8,57
13864.

1 600 HUF
4,15
4,57
Ács Tivadar: New-Buda. Budapest, 1941, Kertész József Könyvnyomdája, 322 p. Kiadói szakadozott illusztrált papírkötés.
13865.

1 600 HUF
4,15
4,57
Kecskemét és a kecskeméti puszták, hasonmás kiadás. Sümegi György (szerk.), Kecskemét, 1980, Kecskeméti Városi Tanácsa, 128 p. Papírkötés, végén képes melléklet, jó állapotban
13866.

800 HUF
2,07
2,29
Paris Kleine Ausgabe. Griebens Reiseführer 21. Berlin, 1928, Grieben-Verlag, 121+V. Kiadói papírkötés. Párizs kalauz, német nyelven. A borítója szakadozott. / Paris Guide. Paperbinding, in german language.
13867.

1 200 HUF
3,11
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF