Vues de Paris. 28 fotó Párizsról, francia nyelven. Viseltes egészvászon kötés. / 28 piecies of pictures about Paris, in french language. Cloth-binding. In poor condition.
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Bács-Bodrog Vármegye II. Töredék kötet. Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Több képpel, térképpel és műmelléklettel illusztrálva. Budapest, é.n. [1909], Országos Monográfia Társaság, 4+616 p.+2 t. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A borítója foltos, a gerince javított, pár lap fotlos.
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Bars Vármegye. Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Több képpel, térképpel és műmelléklettel illusztrálva. Budapest, é.n. [1903], Országos Monográfia Társaság. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, színezett lapszélek, megviselt állapotban, térképmelléklet hiányos.
Kodolányi János: Suomi. A csend országa. Útirajz. Budapest, 1937, Cserépfalvi. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva. Első kiadás.
Gaál István: Szép magyar tájak. Budapest, 1944, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötés, kissé foltos, kopott borítóval, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Egyetlen kiadás.
Nordafrika. Tripolis, Tunis, Algier, Marokko. Baukunst, landschaft, volksleben. Orbis terrarum. Aufnahmen von Lehnert & Landrock und eine enleitung von Ernst Kühnel. Berlin, 1924. Ernst Wasmuth. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér képekkel illusztrálva, német nyelven. /
Linen-binding, in german language.
René Simmen: Die Welt im Puppenspiel. Zürich, 1972, Silva-Verlag. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, gazdag képanyaggal, német nyelven./
Linenbinding, with paper cover, in german language.