Illustrierter führer durch Prag und Umgebung. Woerl's Reisehandbücher. Leipzig, é.n., Woerl's Reisebücher-Verlag. 20. kiadás. Kiadói szakadozott papírkötés, fekete-fehér képekkel, egy némileg szakadt kihajtható térképpel illusztrálva, német nyelven. / Paperbinding, in german language, with some damages.
Bossányi Béla: Der Winter- und Sommer-Kurort Sct.-Lukasbad. Heisse und laue Schwefelthermen zum Gebrauche für Aerzte und Kranke. Budapest, é.n. (1905), Pátria Nyomdai Rt., III+166+18 tábla színes és fekete-fehér képmelléklettel. Kiadói egészvászon kötés, szövegközti képekkel illusztrált. Bosányi Béla: Szt. Lukácsfürdő, német nyelven. A címlapja hiányzik. A borítója kopott, foltos. / Linen-binding, in german language.
Handbook to Holland. Tourist Handbooks. London, é.n, Ward, Lock & Co. Hetedik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói egészvászon kötés, térképekkel, és fekete-fehér képekkel illusztrálva, angol nyelven./
Linen-binding, in english language. Seventh, revised and enlarged edition.
Album des Balaton. Erinnerung an Füred und seine Umgebung. Balaton albuma. Emlék Füred s környékéről. Szerk.: Szerelmey Miklós. [Bp.], é. n., Állami Könyvterjesztő Vállalat. Az 1851. évi kiadás (Pest, Edelmann Károly) reprintje! Műbőr kötésben, jó állapotban.
Scherer Lajos: A 350 éves losonci gimnázium vázlatos története. Losonc, 1940, Engel István. Tűzött papírkötésben, jó állapotban. + Hermel, Edmund [Ödön]: Lučenec - Losonc na historických pohľadniciach. Losonc, 1997, L. C. Print. Papírkötésben, jó állapotban.
Judit Schalansky: Távoli szigetek atlasza. Ötven sziget, ahol sohasem jártam, s ahová nem is jutok el soha. Budapest, 2015, Clipperton Kiadó. Kiadói félvászon kötésben, egészoldalas illusztrációkkal.
Ifj. Csemegi József: Adatok a Budavári Főtemplom középkori építéstörténetéhez. Bp., 1941. Tanulmányok Budapest Múltjából különlenyomat. Papírkötés, mellékletekkel, jó állapotban. A szerző által dedikált.
Cholnoky Jenő: A Föld és élete I-V. kötet. Budapest, , Franklin-Társulat. Kiadói egységes egészvászon sorozatkötés, gazdag képanyaggal. A borító és a gerinc kopottas, néhány lap foltos, és pár lap széle picit szakadozott. Térkép mellékletek nélkül.