Prof. Angelo Lupattelli: Breve guida illustrata di Perugia. Perugia, é.n., Guerriero Guerra Tipografo. Harmadik kiadás. Kiadói szakadozott papírkötés, számos szövegköti képpel illusztrálva, valamint egy kihajtható térképpel, olasz nyelven. /
Paperbinding, in italian language, in poor condition.
Papp Ferenc: Budapest meleg gyógyforrásai.
Bp., 1942, 252 p., (A Rudas gyógyfürdő forrásainak helyszínrajza, kihajtható). 80 szövegközti képpel és ábrával.
Bertalan Károly: Barlangkutatás Szilice környékén. Beszámoló a BETE barlangkutató Szakosztályának 1942. évi nyári kutató útjáról. Bp., 1943. BETE. Több képpel és térképpel. 16p.
M. Sasek: Israel. München, 1963, Kindler, 60 p. Kiadói papírkötés, kiadói borítóban. Német nyelvű, színes képeskönyv Izraelről. A borítója foltos. / In german language, hardcover. The cover is spotty.
Szászy Istvánné: Számum kerekedik. Közelkeleti élmények békében, és háborúban. Budapest, é.n., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt., 188 p. Kiadói félvászon kiadói szakadozott papírborítóban.
Csepeli Szabó Béla (szerk.): Acélsziget. Irodalmi és képzőművészeti antológia Csepelről. 1892-1977. Budapest, 1977, Táncsics Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, fotókkal gazdagon illusztrálva.
Szalai György: Kőbánya története. Bp., 1970, X. Kerületi tanács Végrehajtó Bizottsága. Vászonkötésben, kissé kopott papír védőborítóval, jó állapotban.
Dr. Mária Vida: Heilbäder in Ungarn in alten Zeiten und heute. Mit Farbaufnahmen von Károly Szelényi. Bp., 1993, Semmelweis Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.