11342. 283. Closed Online auction Cameras, film, accesories
4 000 HUF
0 HUF
Altissa Altix-N kamera Carl Zeiss Jena Tessar 2,8/50 mm objektívvel, kissé kopottas bőrtokkal, a bőrtok alján a műanyag kissé sérült. / Vintage camera
Photo of the item taken by : vörös_iván