1 000 HUF
1921 Balázs Árpád Nótáskönyvei, 3 db, megviselt állapotban: Balázs Árpád nótáskönyvei I/a-b. Budapest, é.n, Bárd Ferenc és Fia. Kiadói févászon kötés, I/a-ból a lapok kijárnak, de a könyvtest egyben van. Balázs Árpád második nótáskönyve. Budapest, 1921, Rózsavölgyi és Társa. Kiadói félvászon kötés, a címlapja hiányzik, a borítója foltos, a kötése sérült.