Books: Minibooks

Number of items: 47

cca 1960-89 Vegyes kommunista, szocialista minikönyvek, 7 db.
13624.

2 600 HUF
6,74
7,43

Ozsváth András: Világunk 64 mezőn. Bp. 1978, Magyar Sakk Szövetség. Kiadói aranyozott műbőr kötés. Számozott (2000/31) példány.
13625.

1 200 HUF
3,11
3,43

Fülöp János: Hajógyártók dicsérete. [Bp.], [1972], Magyar Hajó- és Darugyár. Számos fekete-fehér illusztrációval. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóban, jó állapotban.
13626.

800 HUF
2,07
2,29

Szécsi Andor (szerk.): Magyarok az olimpiákon 1896-1972. Budapest, 1972, Sportpropaganda. Kiadói műbőr kötés. A gerincén a műbőr kopott.
13627.

1 000 HUF
2,59
2,86

Miniatűrkönyvek Borsod-Abaúj-Zemplén megyéből. Miskolc, 1984. Kiadói műbőr kötés, fedelén plakettel, 1. számozott példány, újszerű állapotban.
13628.

2 000 HUF
5,18
5,71

Ötven év. A Kossuth Nyomda reprodukciós üzemének jubileuma. Bp., 1975, Kossuth. Minikönyv, készült 200 példányban. Műbőr kötésben, jó állapotban.
13629.

3 000 HUF
7,77
8,57

Ozsváth András: Világunk 64 mezőn számozott minikönyv a sakkról. Magyar Sakkszövetség 1978.. Aranyozott műbőr kötésben
13630.

3 000 HUF
7,77
8,57

Ágoston László: Az MTI száz éve 1880-1980 I-II. Bp., 1980, MTI. Kiadói kartonált papírkötés és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban. Számozott (2000/0003.) példány.
13631.

1 600 HUF
4,15
4,57

Vegyes minikönyv tétel, 2 db.:  Ady Endre: Magyar jakobinus dala. Forradalmi versek és cikkek. Bp., 1977, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés. Juhász Gyula: Ars Longa. Szeged, 1976, Szegedi Nyomda MTESZ Miniatűrkönyv-klub. Kiadói egészvászon kötés. Megjelent 850 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
13632.

1 000 HUF
2,59
2,86

Vegyes minikönyv tétel,  2 db: Móra Ferenc: Hendók mester és Busa deák. Elbeszélések, mesék. Reich Károly rajzaival. Bp., 1975, Móra Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas műbőr kötés.  Móricz Zsigmond: A szerelmes levél. Bp.,1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés.
13633.

1 000 HUF
2,59
2,86

Vegyes minikönyvtétel, 2 db:  Pablo Neruda: Óda a nyomdához. Oda a la tipografia. Fordította Somlyó György. Kass János Illusztrációval. Bp., 1974, Corvina-Kossuth. Kiadói műbőr kötés, magyar és spanyol nyelven. Edgar Allan Poe: Az aranybogár. Elbeszélés. Fordította Pásztor Árpád. Illusztrálta Pásztror Gábor. Bp., 1977, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés.
13634.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF