Diercke Schulatlas für höhere Lehranstalten. Braunschweig - Berlin - Hamburg, 1929, Verlag von Georg Westermann. Kiadói félvászon kötésben, megviselt állapotban, a borítója kopottas, foltos, a kötése sérült, pár lap kijár.
cca 1936 Duna Komárom-Esztergom megyei szakasza, katonai térkép, 1:75000. M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, kissé foltos, 86x115 cm. /
cca 1936 The Danube section of Komárom-Esztergom county, military map, little bit spotty, 86x115 cm.
1887 Supplement zu Andrees Handatlas. Bielefeld-Leipzig, 1887, Velhagen & Klasing. Kiadói aranyozott egészvászon mappában, 34 térképpel, német nyelven, a mappa szakadozott, megviselt állapotban, de belül jó állapotban van, és teljes./
Linenbinding folder, 34 pc. map, in German language, the folder damaged, but the maps are okay and complete.
cca 1941 Kassa és környéke, katonai térkép, 1:75000. M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, kissé foltos, 86x106 cm. /
cca 1941 Košice (Kaschau) and region, military map, little bit spotty, 86x106 cm.