11032.
284. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
16 000 HUF
Francia spiáter imádkozó pár ( 2db), jelzett (Angelus), kopott, férfinak kis lyukkal a fején, fém talpazaton, m:30 cm (2×)