Borsodi Vőfélyversek - és rigmusok. Borsodi Tájak. Szerk.: Szegeczky László, Imreh József. Illusztrálta Faragó Zoltán. A borítót tervezte és készítette Lajos Csaba és Schneidler Alice. Miskolc, 1977, Miniatűrkönyv-gyűjtők, Ifjúsági Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, illusztrált fatáblákkal. Megjelent 300 példányban, kereskedelmi forgalomba nem került. Számozott (300/267) példány, kék számozással. A könyv eredetiségét,
Andruskó Károly (1915-2008): Miskolci Minikönyvklub ex librise igazolja.
Pataki Katalin: Mezőcsáti népi fazekasművészete. Szerk.: Kovács Mihály. Illusztrálta Feledi Gyula Kossuth-díjas grafikusművész. Miskolc, 1978, Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, színes fotókkal illusztrálva. Megjelent 1600 számozott (1600/1284) példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
15 db Minikönyv, ebből 7 db számozott (Bródy László: Vitéz László alkonya, 30 év bélyegeink tükrében, Janka Gyula: Miniatűr könyvek bibliográfiája (1945-1970), Olimpiai Nemzetek, Olimpiai Győzteseink, Az orvostudomány és az élettan Nobel-díjasai 1901-1975, Olimpiai Győzteseink), valamint 8 db számozatlan kiadás (Nyomdajegyek, Lenin, Aranylabdások, Aranycipősök, Madách: Az ember tragédiája, Történelmünk pénzeken, Bánk Bán Nagy Képes Díszkiadás hasonmás kiadása, Reich Károly: Pastorale, Reich Károly: Variációk), jó állapotban.
Dr. Sikota Győző: Hollóházi porcelán. Miskolc, 1979, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja - Hollóházi Porcelángyár. Kiadói műbőr kötés, színes fotókkal. Számozott (1900/1350) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
Petőfi Irodalmi Múzeum. Készült a múzeum fenállásának 25. évfordulójára. Bp., 1979, Zrínyi-nyomda. Kiadói kartonált papírkötés, színes és fekete fehér fotókkal illusztrálva, angol, francia, német és orosz nyelven. Megjelent 1000 példányban. 747. számozott példány.