Dr. Csorba Csaba: II. Rákóczi Ferenc. Miskolc, 1985, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, faragott fa plakettel. Számozott példány (750/450.), könyvárusi forgalomba nem került.
A Magyar Tanácsköztársaság Vörös Hadseregének Hadműveleti Naplója 1919. április21 - július 31. Összeállította és a bevezetőt írta: Dr. Liptai Ervin. Budapest, 1974, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói műbőr kötés. Megjelent 7000 példányban. Jó állapotban.
Rákóczi Kiáltványa. A keresztény világhoz a szabadságharc okairól és céljairól. Budapest, 1976, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, magyar és latin nyelven.
Janka Gyula: A nemzetközi minikönyvgyűjtés helyzete és lehetőségei. Bp., 1973, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói a gerincén némileg kopottas műbőr kötés, magyar, angol és német nyelven, 3x2x1 cm.
Dr. Dobos Gyula: A Perczelek. Nemesi családok Tolna megyében. Szekszárd, 1987, Szekszárdi Nyomda. Kiadói műbőr kötés, kiadói papírborítóban. A papírborító a műbőrborítóra ragadt. 1000 példányban adták ki.