3 600 HUF
9
2 Rákóczi témájú könyv: Rákóczi album. II. Rákóczi Ferenc és kurucai. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Hornyánszky V. Cs. és Kir. Udvari Könyvnyomdája. Kiadói dombornyomott, aranyozott egészvászon kötés, illusztrált, a borítója foltos, 48-55. és 82-91. oldalak között a lapok kijárnak, pár lap széle szakadozott. Hock János: Rákócziné. Bp., 1907, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói festett, aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval.