13838. 285. Closed Online auction Books: Other rarities
4 000 HUF
0 HUF
Dudichné Vendl Mária - Koch Sándor: A drágakövek, különös tekintettel a mesterséges drágakövekre. Bp., 1935, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor