14025. 285. Closed Online auction Books: Other rarities
4 000 HUF
0 HUF
Kner Izidor: Aforizmái. Vadász Miklós rajzaival. Gyoma, 1917. Szerző kiadása, 1 t. (K.I. arcképe) +167p. Kiadói, illusztrált félvászon kötésben, jó példány. A borító némileg kopott, foltos.
Photo of the item taken by : ttg