3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Shakespeare album. Shakespeare élete és költészete, írók tanulmányaiban, képzőművészek festményeiben, rajzaiban, rézmetszeteiben és előadóművészek alakításaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., 1910, Hornyánszky, 1 t. (címkép, hártyapapírral)+132 p.+12 t. (színes, feliratozott hártyapapírral.) Kiadói aranyozott, illusztrált kissé kopottas egészvászonkötsé, egész oldalas és szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva.