3 600 HUF
Verne Gyula: Strogoff Mihály utazása Moszkvától Irkutsig. Átdolgozta Szász Károly. Verne Gyula Összes Munkái. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Hatodik, egyedül jogosított képes kiadás. Kiadói, illusztrált, aranyozott, egészvászon kötésben, egészoldals fekete-fehér illusztrációval, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.