3 200 HUF
8,65 EUR, 9,41 USD
Harsányi Lajos: A szent asszony. Magyarországi Szent Erzsébet életregénye. Dr. Vass József népjóléti miniszter bevezető soraival. Bp., 1928, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt., 238 p.+10 t. (4 színes, 6 fekete-fehér, 1 kétoldalas) Kiadói dúsan aranyozott, vaknyomásos egészvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, gerinccel,némileg foltos címoldallal, szövegközti képekkel.