Books: Science and technology

Number of items: 129

Révai, (Miklós) Nicolaus: Antiquitates literaturae Hungaricae. Volumen I. [unicus]. Pestini, 1803. Typis Matthiae Trattner. XII+360p. A mű elsőként közli tudományos magyarázatokkal kiegészítve a Halotti Beszéd szövegét. Korabeli, megviselt papírkötésben, tulajdonosi névbeírással.
13567.

10 000 HUF
25,91
28,57

Wittmann Viktor: A repülőgépekről. Turner Károly könyvének felhasználásával. Magyar Könyvtár 759. Bp., Lampel R. Kk. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
13568.

1 800 HUF
4,66
5,14

13569.

3 000 HUF
7,77
8,57

Dr. Benczúr Gyula: Gyakorlati balneológia és klimatológia különös tekintettek a hazai viszonyokra. Bp., 1939, Novák Rudolf és Társa. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
13570.

3 000 HUF
7,77
8,57

Adorján Pál: 150 rádiófelvevő kapcsolás. Bp., 1926, Athenaeum. félvászon kötés, kopottas állapotban.
13571.

2 000 HUF
5,18
5,71

Sárkány József: Gróf Széchenyi István élete és eszméi. Gróf Széchenyi István születésének 150-ik évfordulójára. Kiadta a Széchenyi Munkaközösség. Cegléd, 1941, Garab ny. 63 p., 8 t. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
13572.

1 400 HUF
3,63
4,00

Papp Károly: A futásfalvi Pokolvölgy környéke Háromszék vármegyében. 10 ábrával Klny. a Földtani Közlöny 1912. évi 42. kötetéből. Bp., 1912, Franklin Társulat. Papírkötésben, jó állapotban.
13573.

1 000 HUF
2,59
2,86

13574.

10 000 HUF
25,91
28,57

13575.

2 600 HUF
6,74
7,43

Az Országos Orvosi Kamara hivatalos névjegyzéke. III. évf. Bp. 1940. Madách Nyomda. 303 l. 242 mm. Az igen gazdag név- és címtár természetesen a visszacsatolt magyar területek adatait is feldolgozza. Átkötve.
13576.

6 000 HUF
15,54
17,14

13577.

4 000 HUF
10,36
11,43

13578.

6 000 HUF
15,54
17,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF