Wittmann Viktor: A repülőgépekről. Turner Károly könyvének felhasználásával. Magyar Könyvtár 759. Bp., Lampel R. Kk. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
Dr. Benczúr Gyula: Gyakorlati balneológia és klimatológia különös tekintettek a hazai viszonyokra. Bp., 1939, Novák Rudolf és Társa. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
Sárkány József: Gróf Széchenyi István élete és eszméi. Gróf Széchenyi István születésének 150-ik évfordulójára. Kiadta a Széchenyi Munkaközösség. Cegléd, 1941, Garab ny. 63 p., 8 t. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Papp Károly: A futásfalvi Pokolvölgy környéke Háromszék vármegyében. 10 ábrával Klny. a Földtani Közlöny 1912. évi 42. kötetéből. Bp., 1912, Franklin Társulat. Papírkötésben, jó állapotban.
Petró István: Magyarország villamosításának állapota az 1925. évben. A M. Kir. kereskedelmi Miniszter. Budapest, 1927, Magyar Királyi Állami nyomda. Egészvászon kötésben. Nagyméretű, szép állapotú térkép melléklettel
Az Országos Orvosi Kamara hivatalos névjegyzéke. III. évf. Bp. 1940. Madách Nyomda. 303 l. 242 mm. Az igen gazdag név- és címtár természetesen a visszacsatolt magyar területek adatait is feldolgozza. Átkötve.
Klug Nándor: Az emberélettan tankönyve I. Általános élettan, különös élettan: I. Az erőforgalom élettana. Bp., 1892, Franklin-Társulat, 622 p. Átkötött félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel, szövegközti illusztrációkkal, márványozott lapélekkel.