Gázszerelés Gázszerelési ismeretek. Ipari szakkönyvtár 6-7. Budapest, É.N., Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége. Fekete-fehér illusztrációkkal, és kihajtható mellékletekkel. Sérült karton kötésben, 126 p. A gerince sérült, hiányos.
Kadić Ottokár: A magyar barlangkutatás ősrégészeti eredményei. Székfoglaló. Bp., 1930, Stephaneum Nyomda és Könyvkiadó Rt. (A Szent István Akadémia mennyiségtan-, természettudományi osztályának felolvasásai 2. köt. 8. sz.). Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban, 12 p. / Paperback, worn-out, otherwise in good condition, 12 p.
Dr. Kress D.H.: Egészség és jólét. Hogyan érhető el? Második kiadás. Bp., é.n. Élet és Egészség. 151 p. Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel, illusztrációval. Kopottas, kissé sérült, illusztrált kiadó egészvászon-kötésben.
dr. Böhm Károly: Az ember és világa. Philosophiai kutatások. III. Axiologia vagy értéktan. Kolozsvár, 1906, Stein J. 342 p. Korabeli félvászonkötésben, jó állapotban.
Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Budapest, 1943, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Jó állapotban.
Dr. Albert Hoffa - Dr. Rudolf Grashey: Atlas und Grundriss Verabandlehre für Studierende und Aerzte. Lehmann's Medizinische Handatlanten XIII. München, 1910, J. F. Lehmanns. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon. Számos képpel illusztrálva. Német nyelvű egészségügyi tankönyv. / Linen binding, with lot of illustrations, fourth edition, in german language.
Lambrecht Kálmán: Az ősember. Ősvilágok élete. A 8.,19-23. fejezetek szerzője Kormos Tivadar. Budapest, 1931, Dante. Harmadik kiadás. Kiadói kopottas aranyozott egészvászon kötés.