19113. 285. Closed Online auction Jewellery
6 000 HUF
21
0 HUF
Omega ezüst (Ag.) zsebóra, sérült előlappal, jelzett, nem működik, bruttó 79,2 g
Photo of the item taken by : vörös_iván