Books: Architecture, Art

Number of items: 98

Hevesy Iván:Wagner Zenedrámái I-VI. Bp., 1921-1924, Táltos Kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel. Jó állapotban.
15344.

5 000 HUF
Rados Jenő: Magyar kastélyok. Ungarische Schlösser. Châteaux hongrois. Hungarian Castles. Bp., 1931, Műemlékek Országos Bizottsága - Könyvbarátok Szövetsége. Számos fényképpel, leírásokkal. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Jó állapotban.
15345.

5 000 HUF
Szántó Piroska: Forradalmi Szvit 1956 október-december. Bp., é.n. (1984), Corvina, 27 p.+35 t. Kiadói félvászon papírkötés. 0053. számozott példány. Jó állapotban.
15346.

2 000 HUF
15347.

1 600 HUF
Hekler Antal: Michelangelo. Bp., 1926, Franklin Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Kissé viseltes állapotban, néhány kiszakadt lappal, sok aláhúzással, jegyzettel.
15348.

1 600 HUF
Régiségek könyve. Szerk.: Voit Pál. Bp., 1983, Gondolat. Számos érdekes színes és fekete-fehér képpel. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadozott papírborítóban, egyébként jó állapotban.
15349.

1 000 HUF
Werner Hofmann: A modern művészet alapjai. Bevezetés a modern művészet szimbolikus formáinak világába. Budapest, 1974, Corvina. Kiadói kartonált papírkötésben.
15350.

1 000 HUF
15351.

12 000 HUF
32,43
35,29
Gellér Katalin: Nagy Sándor pesterzsébeti freskói.Pesterzsébeti Múzeumi Füzetek 12. Bp., 1996, Pesterzsébeti Múzeum, 59+24 p. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15352.

1 800 HUF
Dr. Lázár Béla: Szinyei Merse Pál. A plenair festés előfutára. Bp., Athenaeum. + Schiller Ottó: A szépség lényege és értéke. Bp., Athenaeum. Két mű egybekötve, ex librisszel, félvászon kötés, ceruzás aláhúzásokkal, szakadt lapokkal, kopottas állapotban.
15353.

2 600 HUF
7,03
7,65
Gereben Márton: Vers-színek. Válogatás tíz nyugatos költő verseiből. Bp., 1997, Láng Kiadó. Sorszámozott, 245. sz. példány, készült 600 példányban, kereskedelmi forgalomba nem került.
15354.

2 000 HUF
Friedrich Jänicke: Handbuch der Ölmalerei. Stuttgart, 1878, Paul Neff. Kiadói kopottas félvászon kötés, foltos lapszéllel, német nyelven./ Half-linen-binding, the cover is worn, some pages are spotty, in German language.
15355.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF