2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Bruno Brehm két könyve: Ez lett a vége. Brest-Litowsktól a békekötésig. Fordította Fenyő László. Bp., é.n., Grill Károly. VI. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon. Jó állapotban. Így kezdődött. Apis és Este. Fordította Fenyő László. Bp., 1940, Grill Károly. V. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon. Jó állapotban.