Kiszely Gyula: A bányászat és kohászat ipari műemlékei. Miskolc, 1983, Nagyalföldi Kőolaj- és Földgáz termelő Vállalat. Kiadói műbőr kötésben, fém plakettel. Számozott (300/65) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Kölcsey-Erkel: Himnusz. A gondolattól a világhírig. Bp., 1981, Hazafias Népfront és Magyar Írók Szövetsége. 1200/998. számozott példány, kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
Vörösmarty-Egressy: Szózat. A gondolattól a világhírig. Bp., 1981, Hazafias Népfront és a Magyar Írók Szövetsége. 998. számozott példány, megjelent 1200 számozott. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
Janka Gyula: A nemzetközi minikönyvgyűjtés helyzete és lehetőségei. Bp., 1973, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói a gerincén némileg kopottas műbőr kötés, magyar, angol és német nyelven, 3x2x1 cm.
Rákóczi Kiáltványa. A keresztény világhoz a szabadságharc okairól és céljairól. Budapest, 1976, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, magyar és latin nyelven.
Seresné Dr. Szegőfi Anna: Szendrei (Wagner) János. Miskolc, 1982, Miniatűr Könygyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Számozott (500/ 144.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.