15485.
287. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
3 000 HUF
Dr. Dalmady Zoltán: Mendemondák a természettudomány köréből. Előszóval elláta: Lenhossék Mihály. Bp., 1909, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói kissé kopottas egészvászon kötés. Jó állapotban.