800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Egry Irén: Deák Ferenc. Történeti arckép. Budapest, 1941, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült elülső borítóval, foltos lapszélekkel.