2 200 HUF
Jókai Mór: És mégis mozog a föld I-II. Jókai Mór összes művei XLIII-XLIV. Nemzeti kiadás. Budapest, 1896, Révai Testvérek. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, márványozott lapszélekkel. A kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült. A gerince és a borítója kicsit kopottas, a gerince kicsit sérült.