20 000 HUF
Jókai Mór Művei 1-50. 48 kötet a sorozatból! Budapest, 1909-1911, Franklin-Társulat. Aranyozott kiadói egészvászonkötés, Kiadói aranyozott, szecessziós vászonkötésben. Néhány kötetet leszámítva, összességében jó állapotú sorozat