2 000 HUF
Moreck, Curt: Korunk erkölcsei. 1. köt.: Társadalmunk nemi élete és erotikája. Bp., é. n., Orbis Könyvkiadóvállalat. Erotikus, részben színes, részben fekete-fehér képanyaggal. Kicsit kopott, javított vászonkötésben.