8 000 HUF
Verne Gyula: Utazás a Föld központja felé. Fordította Beőthy Leo. Budapest, 1897, Franklin-Társulat, 336 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon kötés, egész oldalas fekete-fehér illusztrációkkal, a gerince kissé kopottas, a borítója kissé kopottas, kissé foltos.