5 000 HUF
Verne Gyula könyvek, 5 db: Hatteras kapitány, Servadac Hector, Strogoff Mihály, Utazás a hold körül, A lángban álló szigettenger. Bp,1895-1899, Franklin-Társulat. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon sorozatkötésben, változó állapotban, többnyire eléggé kopottas, foltos borítókkal.