Books: Other Number of items: 398
1405890
16037
287
Books: Other
Other collectibles
1406299
16038
287
Books: Other
Other collectibles
1 000 HUF
1391050
16039
287
Books: Other
Other collectibles
2 000 HUF
1421150
16040
287
Books: Other
Other collectibles
3 000 HUF
1421152
16041
287
Books: Other
Other collectibles
2 000 HUF
1259109
16042
287
Books: Other
Other collectibles
1462852
16043
287
Books: Other
Other collectibles
1 600 HUF
1488317
16044
287
Books: Other
Other collectibles
Tormay Cécile: A régi ház. Bp., 1920, Singer és Wolfner. Kicsit kopott félvászon kötésben.
1503306
16045
287
Books: Other
Other collectibles
Szikszói enyhlapok. Császár Ferenc szerkesztése. Kiadta Kunsch József. Pest, 1853, Müller Emil Könyvnyomdája, 1 t. (Címkép, Lechi szigetét ábrázoló kőnyomat)+333p.+2 t. (acélmetszet)+8 t. (litografált kotta). Javított aranyozott kopottas egészvászon kötés, megviselt állapotban, javított gerinccel és borítóval, a címkép nyomdahibás, hiányos, foltos lapokkal, pár helyen ceruzás aláhúzással. Az 1852-...
2 000 HUF
1502105
16046
287
Books: Other
Other collectibles
Tollas Tibor: Forgószélben. München, 1983, Nemzetőr. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
2 000 HUF
1502917
16047
287
Books: Other
Other collectibles
Kosztolányi Dezső: Kínai és japán versek. Bp., 1947, Révai. Kiadói félvászon kötés, a előzéklap és a címoldal kijár. 1503169
16048
287
Books: Other
Other collectibles
Tóth Árpád összes versei. Bevezette és a hátrahagyott költeményekkel és töredékekkel együtt sajtó alá rendezte Szabó Lőrinc. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel.
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035