4 kötet az Erdélyi Szépmíves Céh kiadványaiból, (Tamási Áron: Jégtörő Mátyás, Tamási Áron: Szűzmáriás királyfi, Nyírő József: Uz Bence, Erdélyi Helikon Anthologia), különféle kiadásban, kiadói egészvászon kötés, változó állapotban.
Fekete Lajos: Delelő Nap. Fekete Lajos válogatott költeményei 1925-1940. Schöpflin Aladár előszavával. Budapest, é.n., Láthatár, 151 p. Kiadói picit viseltes kemény papírkötés. Számozott példány. (500/497)
Dr. Ferenczy Miklós: A Lilla-per. 1844-1852. Almásneszmély, 1982, Hazafias Népfront-Lábatlani Papírgyár. 500 példányban adták ki. A szerző dedikációjával, és névjegykártyájával.
C. Suetonii Tranquilli Opera quae extant / ad optimorum librorum fidem edita. Ed. stereotypa denuo emendata. Lipsiae, 1829, Sumptibus et typis C. Tauchnitii. 339 p. Korabeli kopottas, sérült kartonkötésben. A szennylap és az előzéklap hiányzik.
Ákos Miklós: Tommy megszökik. Forum könyvkiadó, félvászon, 224 o. Hauswith Magda fekete-fehér illusztrációival. A szerző dedikációjával. Állapot: A könyv kötése sérült, meglazult. A papírborítója hiányzik
Magyar Regényírók Képes Kiadása, 4 kötet (5,7,37, 44 kötetek): Nagy Ignácz: Magyar Titok I, III kötetek. Bp., 1908, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon, kissé kopottas borítóval. Baksay Sándor: Pusztai találkozás. Patak banya. Bp., 1907, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon, kissé kopottas borítóval. Iványi Ödön: A püspök atyafisága. Bp., 1905, Franklin-Társulat. Kiadói...