Hevesi Sándor dr.:Az ideális háztartás. A szép otthon és jó konyha. Több mint kétezer jó tanács és kitűnő recept. Budapest, 1934, Athenaeum. Foltos egészvászon kötésben
Durkheim Emil: A szociológia módszere. Fordította és előszóval ellátta Balla Antal. Második kiadás. Kultúra és Tudomány. Budapest, é.n., Franklin Társulat, 198 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés.
F. W. Bain: Az éjbe merült nap. Régi hindu elbeszélés a szanszkrit kézirat nyomán. Fordította Baktay Ervin. Budapest, 1920, Rózsavölgyi és Társa. Kiadói félbőr kötés, kissé kopottas gerinccel, borítóval. Számozott (50/46) példány.
Ráskai Ferenc: Áram a tengerben. Jászai Mari Rajeci regénye. Bp., 1938, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a borítója szakadt, kopott, viseltes, Suhay Imre ex libris-szével. A szerző által dedikált (Suhay Imrének).
A Petőfi Társaság költőinek antológiája. Összeállították Gáspár Jenő és Havas István. Budapest, 1942, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, kissé laza fűzéssel. Jó állapotban.
Bertrand Russell: A filozófia alapproblémái. Fordította, előszóval és jegyzettekkel ellátta: Fogarasi Béla. Természet és Társadalom 4. Budapest, 1919, Új Magyarország Részvénytársaság, 132 p. Kiadói papírkötés. A borítója szakadozott, foltos, megviselt állapotban.