Books: Other Number of items: 398
1504420
15821
287
Books: Other
Other collectibles
Barna Jónás: Rákóczi árvái. A hazáért és a szabadságért. Történetek a kuruc-labanc világból. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny Hirlap- és Könyvkiadóvállalat. Kiadói illusztrált félvászon kötés, kopottas és kissé foltos borítóval, kissé laza fűzéssel.
1 400 HUF
1504601
15822
287
Books: Other
Other collectibles
Koeppel Emil: Byron. Fordította Esty Jánosné. Függelék: Morvay Győző: Byron Magyarországon. Bp., 1913, MTA. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, kissé foltos borítóval.
1 600 HUF
1504592
15823
287
Books: Other
Other collectibles
E. M. de Vogüé: Az orosz regény I-II. Fordította Huszár Imre. Bp., 1908, MTA. Kiadói egészvászon kötés.
1 600 HUF
1477720
15824
287
Books: Other
Other collectibles
Madárka. 102 magyar népdal. Közreadja Kerényi György. Bp. (1942.) Magyar Kórus. 112 l. A címlap és a népi rajzok Laczkovich Piroska kezevonása. Papírkötésben
1 200 HUF
1501970
15825
287
Books: Other
Other collectibles
Leszler József: Nótakedvelőknek. Budapest, 1986, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, intézményi bélyegzővel.
1 000 HUF
1509461
15826
287
Books: Other
Other collectibles
Szilágyi István: Régi boltok krónikája. A pest-budai kereskedelem történetéből. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászonkötésben, régi üzletreklámokkal gazdagon díszített kissé szakadozott papír védőborítóval.
1 000 HUF
1477761
15827
287
Books: Other
Other collectibles
Bibó István: Nietsche Bp., 1992. Hatágú síp alapítvány. 101p.
1 200 HUF
1503558
15828
287
Books: Other
Other collectibles
Donászy Ferenc: Ne bántsd a magyart. Sebők Imre rajzaival. Bp., é.n., Hungária Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés.
1 000 HUF
1504268
15829
287
Books: Other
Other collectibles
Kapi Béla: Olthatatlan fákyla. Bornemisza Péter élete. Győr, 1942, Baross-nyomda. Uzsaly és Koncz (Harangszó nyomdája). Kiadói kissé kopottas illusztrált papírkötés.
1 000 HUF
1504254
15830
287
Books: Other
Other collectibles
1 200 HUF
1472325
15831
287
Books: Other
Other collectibles
Pilinszky János: Beszélgetések Sheryl Suttonnal. Egy párbeszéd regénye. Bp., 1977, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kemény papírkötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
1 200 HUF
1472472
15832
287
Books: Other
Other collectibles
Döbrentei Kornél-Szécsi Ilona: Mókuskerék a halhatatlansághoz. Kaposvár, 2005, Agro-Varietas. Kiadói kartonált papírkötés. A szerzőpáros egyikének, Döbrentei Kornélnak a dedikációjával.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035