cca 1580-1600 James Brocarde 2 munkája. [James Brocarde:] The sermons upon the Apocalypse [On the Apocalypse ? ], [angolra fordította James Sandford?] Kiadási hely, év ismeretlen, 17--636 p. Hiányos! Upon Revelations [The Revelation of St. John reveled]. angolra fordította James Sanford Gent. [London, Thomas Darthe, 1582] 14-152 p. Hiányos! Korabeli átkötött félbőr kötés. Megviselt állapotban! A ...
Jörgensen-Dr. Hirschler: Assisii Szent Ferenc élete. Kolozsvár, 1925, Szent Bonaventura Könyvnyomda. Átkötött modern egészvászon kötés, az eredeti papírborítót az újrakötésnél felhasználták, tulajdonosi névbélyegzővel. Jó állapotban.
Christliches Gesang- und Gebetbuch für evangelische Gemeinden A.B. + Gebetsanhang für Kirche und Haus. Pozsony, 1903, Sekbstverlag der Evangelisches Gemeinden A. B., 1 t.(címkép)+439+108 p. Korabeli kissé kopottas aranyozott egészbőr könyvkötői kötés, Holderer Gusztáv pozsonyi könyvkötő munkája, kissé laza fűzéssel, aranyozott lapélekkel, német nyelven. Jó állapotban./ Leather-binding, in German l...
Teres Ágoston: Biblia és asztronómia. Mágusok és a csillag Máté evangéliumában. Bp., 1994, Springer Hungarica Kiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
J. R. Macduff D.D.: Noontide at Sychar or The story of Jacob's Well. A new testament chapter in providence and grace. London, 1872, James Nisbet, 1 t.+VI+1+268+8+4 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, ajándékozási sorokkal, a 1 t.+VI p oldalak kijárnak, de egyébként jó állapotban, angol nyelven./ Linen-binding, in English language.
Dr. Somogyi Antal: A modern katolikus művészet. Bp., 1933, DOM. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kopottas gerinccel, némileg viseltes kötéssel.
Székács Emlékkönyv. Székács József születésének százéves, a gyámintézetnek félszázados, a theol. akadámiának harminc éves emlékünnepe alkalmából. Pozsony-Budapest, 1912, Magyarhoni Ágostai Hitvallású Evang. Keresztyén Egyetemes Egyház Theol. Akadémiának Székács József-Köre, Hornyánszky Viktor Cs. és Kir. Udv. Könyvnyomdája. Kiadói kissé kopottas egészvászon kötés, de egyébként jó állapotban, feste...