Dr. Marx Ignác: A katolikus egyház története. Fordította Bilkei Ferenc. Székesfehérvár, 1932, Debreczenyi István Könyvnyomdája. Kiadói kissé sérült, kopottas egészvászon kötés. A könyvben jegyzetekkel, aláhúzásokkal. Az előzéklapon ceruzás névbejegyzéssel.
Dr. Franciscus Egger: Enchiridon. Theologiae Dogmaticae Specialis. Ismét közzé tette: Dr. Alphonsus Mayer. Brixinae, 1928, Wegerianis. Kilencedik kiadás. Korabeli egészvászon kötés, festett lapélekkel, latin nyelven, kopottas borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
Dr. Közi-Horváth József: Nemzetiszínű pogányság. Budapest, 1937, Szerzői kiadás, 24 p. Első kiadás. Kiadói tűzött papírkötés. A borítója foltos. Dr. Közi-Horváth József (1903-1988) római katolikus pap, országgyűlési képviselő a nemzeti szocializmus ellen írt röpirata.
P. Didon: Felbonthatatlanság és elválás. Fordította dr. Meggyesi Somogyi Aladár. Budapest, 1894, Petőfi könyvnyomda. Kiadói kopottas, foltos aranyozott egészvászon, aranyozott lapélekkel.
Lévay Mihály: A katolikus hittérítés története II. Budapest, é.n. [1937], Franklin-Társulat, 563 p. Kiadói kopottas aranyozott egészvászon kötés. Töredék kötet.
Magyar Katolikus Almanach I-II. évf. Szerk.: Gerevich Tibor, Lepold Antal, Zsembery István. Kiadta az Országos Katolikus Szövetség. Bp., 1927-1928, Stephaneum Nyomda és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, megviselt borítókkal, intézményi bélyegzőkkel, de belül szép állapotban.