Books: Social sciences Number of items: 21
1320574
15577
287
Books: Social sciences
Other collectibles
1 000 HUF
1260027
15578
287
Books: Social sciences
Other collectibles
1 800 HUF
1177582
15579
287
Books: Social sciences
Other collectibles
A magyar felsőoktatás. Az 1936. évi december hó 10-től december hó 16-ig tartott Országos Felsőoktatási Kongresszus munkálatai. Közzéteszi Hóman Bálint. Szerk. Mártonffy Károly. III. kötet.
Bp. 1937 (Kir. Magy. Egyetemi Ny.). 3. Bölcsészeti, Orvosi és Műszaki Szakosztályok. 415 l. Kiadói papírborítóban.
1434521
15580
287
Books: Social sciences
Other collectibles
Buday László: Fejlődés, hit, alkat. (München), 1944, Veritas. Kiadói félvászon kötés, picit szakadt, foltos kiadói papírborítóban.Jó állapotban.
1 200 HUF
1312099
15581
287
Books: Social sciences
Other collectibles
1405625
15582
287
Books: Social sciences
Other collectibles
Molnár Antal: A zenetörténet szociológiája. Kultúra és Tudomány. Budapest, 1923, Franklin-Társulat, 191p. Kiadói némileg foltos aranyozott egészvászon kötés.
1405607
15583
287
Books: Social sciences
Other collectibles
1291911
15584
287
Books: Social sciences
Other collectibles
1 000 HUF
1501969
15585
287
Books: Social sciences
Other collectibles
Rákosné Ács Klára: Vallanak a betűk. Személyiségek és életutak pszichografológiai megközelítése. Budapest, 1985, Magvető. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóban.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035