Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 57

Dr. Zádor Tibor: Az 50 éves DVTK. Diósgyőrvasgyár sportéletének története. Miskolc, 1962, Borsod megyei Nyomdaipari Vállalat. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadták 4000 példányban.
15152.

3 000 HUF
15153.

2 000 HUF
Dr. Baktay Ervin: A diadalmas jóga. Rádzsa jóga. A megismerés és önuralom tana. Bp., 1942, Pantheon Kiadás. Második kiadás. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, és gerinccel, kissé laza fűzéssel, de egyébként jó állapotban.
15154.

3 000 HUF
Selva Rajza Yesudian: Jóga-sport dióhéjban. Fordította Dr. Balogh Barna. Bp., 1943, Stádium Sajtóvállalat Rt., 32 p. Tűzött papírkötés, viseltes állapotban, a borítója hiányzik, az első és az utolsó lap kissé szakadozott.
15155.

800 HUF
Franz Nieberl: Das Gehen auf Eis und Schnee. München, 1923. Rother. Egészvászon kötésben / In full linen binding
15156.

200 HUF
0,54
0,59
Nieberl, Franz: Das Klettern im Fels. München. 1922. Rother.
15157.

200 HUF
0,54
0,59
15158.

200 HUF
0,54
0,59
15159.

200 HUF
0,54
0,59
Frantisek Kele: Everest. Praha, 1986, Olympia, Sport. Cseh nyelven, kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval. + Ivan Fiala: Makalu 1976. 1978, CSTK-Pressfoto. Kiadói papír védőborítóban, fényképes album 5 hiányzó fotóval.
15160.

800 HUF
15161.

1 800 HUF
Sport témájú könyvek, 2 db:  Mészáros József: A Fradi New Yorkban. Budapest, 1965, Sport. Kiadói papírkötés, foltos. Borbély Pál: Labdarúgó VB. Budapest, 1966, Sport. Kiadói papírkötés. A kötése laza, sérült, a lapszélek foltosak.
15162.

1 000 HUF
15163.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF