Books: Travelling, Local History

Number of items: 152

15000.

8 000 HUF
Alexander F. Heksch: Illustrirter Führer durch Ungarn und seine Nebenländer. (Siebenbürgen, Croatien, Slavonien, und Fiume.) Hartlebens Illustrirte Führer Nr. 6. Bécs-Pest-Lipcse, 1882, Hartlebens Verlag, XXXII +272 p. + 8 kétlapos illusztráció+ 3 térkép (2 kihajtható és 1 kétlapos). Kiadói kopottas aranyozott vörös egészvászon kötés, kissé laza fűzéssel, az egyik térkép a hajtások mentén szakadt, német nyelven, térkép melléklet nélkül./ Linen-binding, with worn cover, with a little bit damaged-binding, without one map, in German language.
15001.

Alexander F. Heksch: Illustrirter Führer durch Ungarn und seine Nebenländer. (Siebenbürgen, Croatien, Slavonien, und Fiume.) Hartleben's Illustrirte Führer Nr. 6. Bécs-Pest-Lipcse, 1882, Hartleben's Verlag, XXXII +272 p. + 8 kétlapos illusztráció+ 3 térkép (2 kihajtható és 1 kétlapos). Kiadói kopottas aranyozott vörös egészvászon kötés, kissé laza fűzéssel, az egyik térkép a hajtások mentén szakadt, német nyelven, térkép melléklet nélkül./ Linen-binding, with worn cover, with a little bit damaged-binding, without one map, in German language.

6 000 HUF
15002.

3 000 HUF
15003.

1 000 HUF
Karl Baedeker: Paris und Umgebung. Handbuch für Reisende. Lipcse, 1923, Karl Baedeker, 428+60 p. 19. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, számos kihajtható térképpel és alaprajzzal. Párizs útikönyv német nyelven. Jó állapotban. / Paris tourist guide in German language, in good condition.
15004.

2 000 HUF
Lakatos Ottó: Arad története II. kötet. Arad, 1881, Szerzői kiadás. Gyulai István-ny., 274+3 p.+1 térképmelléklet Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, sérült gerinccel, néhol ceruzás aláhúzásokkal, a térképmelléklet szakadt.
15005.

9 000 HUF
24,32
26,47
La Hongrie. DHier et daujourdhui. Bibliothéque Hongroise. Paris, 1932, Les Oeuvres Représentatives. Kiadói illusztrált papírkötésben, fekete-fehér illusztrációkkal, francia nyelven./ Paperbinding, in French language.
15006.

La Hongrie. D'Hier et d'aujourd'hui. Bibliothéque Hongroise. Paris, 1932, Les Oeuvres Représentatives. Kiadói illusztrált papírkötésben, fekete-fehér illusztrációkkal, francia nyelven./ Paperbinding, in French language.

2 000 HUF
Dr. Szelnár Aladár(szerk.): Magyarország túrakönyve. Bp., 1928, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
15007.

5 000 HUF
Dedek Crescens Lajos: Kolostorból kolostorba. Úti rajzok. Festett egészvászon kötés, színezett lapszélek, gerincnél szakadt, címlap szakadt, illusztrált, kopottas állapotban.
15008.

4 000 HUF
15009.

2 000 HUF
15010.

1 000 HUF
Gsell Fels Venedig, ein städtebild. Bruckmanns illustrirte Reiseführer. München, 1903, A. Bruckmanns Verlag. Hatodik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, szakadozott borítóval, fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel illusztrálva, német nyelven./ Paperbinding, in poor condition, with a damaged cover, in German language.
15011.

Gsell Fels Venedig, ein städtebild. Bruckmann's illustrirte Reiseführer. München, 1903, A. Bruckmann's Verlag. Hatodik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, szakadozott borítóval, fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel illusztrálva, német nyelven./ Paperbinding, in poor condition, with a damaged cover, in German language.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF