15064.
287. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Princz Gyula: Utazásaim Belső-Ázsiában. Nagy-Turán Földrajzi Ábrázata. Bp., 1945, Renaissance Könyvkiadóvállalat. Kiadói aranyozott illusztrált félvászon kötés, egészoldalas fekete-fehér képekkel. Jó állapotban.