Répertoire des Rues de Paris avec Indication de la plus procjhe station du Métro. Repertory of Streets de Paris. Determines the Underground Stations. Paris, é.n., L'Indispensable. Kiadói kartonált papírkötés, megviselt állapotban, a borítója kopottas, a gerince és a kötése sérült, számos térképpel illusztrált, francia és angol nyelven./ Paperbinding, in French language, with lot of map, in poor co...
Österreich. Landschaft, Städte, Kultur. Gütersloh, 1985, Prisma Verlag. Kiadói karonált papírkötés, német nyelven. Jó állapotban./ Hardback, in German language.
Budapest fürdői. Összeáll.: Fővárosi Mélyépítési Tervező Vállalat. Bp., é n., Pannónia. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóban, a papírborító széle kissé szakadozott, a hátoldala karcos, számos fotóval illusztrálva.
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Bars Vármegye. Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Több képpel, térképpel és műmelléklettel illusztrálva. Budapest, é.n. [1903], Országos Monográfia Társaság. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, színezett lapszélek, megviselt állapotban, térképmelléklet hiányos.
Dr. Bíró Zoltán: Amerika. Magyarok a modern csodák világában. Hegedűs Lóránt előszavával. II. kiadás. Bp., Hungária. Félvászon kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
Ifj. Csemegi József: Adatok a Budavári Főtemplom középkori építéstörténetéhez. Bp., 1941. Tanulmányok Budapest Múltjából különlenyomat. Papírkötés, mellékletekkel, jó állapotban. A szerző által dedikált.
Tichy, Herbert: Die Wandlung des Lotos. Ein Indienbericht. Bécs, 1951, Ullstein Verlag. Számos képpel, 1 db kihajtható térképmelléklettel. Vászonkötésben, jó állapotban.