Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 139
1503629
30535
287
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1- (PP)
1 000 HUF
1508400
30536
287
Numismatics
Ligeti Miklós (1871-1944) 1932. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. 1911-1931 / II. Bankközi Davis Cup 1932." Br emlékérem (50mm) T:2
1 200 HUF
1509375
30537
287
Numismatics
Lugossy László (1944-) DN "Veszprém a királynék városa / Sigillum Civitatis Vesprimensis" fém emlékérem tokban T:2 felületi karc, kis patina, ph.
1 000 HUF
1471817
30538
287
Numismatics
Madarassy Walter (1909-1994) 1993. "SANCTVS STEPHANVS HVNGARIAE PROTOREX ET APOSTOLVS / István királynak szíve gazdagságát - Budapest 1993." aranyozott fém emlékérem (40mm) T:2 (PP)
1 600 HUF
1509151
30539
287
Numismatics
Madarassy Walter (1909-1994) 1993. "SANCTVS STEPHANVS HVNGARIAE PROTOREX ET APOSTOLVS / István királynak szíve gazdagságát - Budapest 1993." aranyozott fém emlékérem tokban (40mm) T:BU
1 000 HUF
1508243
30540
287
Numismatics
Madarassy Walter (1909-1994) 1930. "Virágos Budapest Virágos Magyarország Jutalomérme / Virágos út vezessen virágos Nagymagyarországba" Br emlékérem (60mm) T:2 HP 3468.
3 000 HUF
1508392
30541
287
Numismatics
Nádas József (1903-1975) / Stadler 1937. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Polgári Lövész Egyesület" Br érem (30mm) T:2,2- 1508410
30542
287
Numismatics
Peternák Gusztáv (1928-) 1983. "Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / Sümeg Vára XVII SZD" Br emlékérem (50mm) T:2
2 800 HUF
1435756
30543
287
Numismatics
Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. "A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára" Br emlékérem. "XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA" (51mm) T:2 Hungary 1865. "40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences" Br medallion. Sign.: Carl Radnitzky (51mm) C:XF
5 000 HUF
1503836
30544
287
Numismatics
3 600 HUF
1510314
30545
287
6500
Numismatics
6 500 HUF
1493436
30546
287
Numismatics
Rajki László (1939-) 1986. "MÉE Orosházi csoportja / Orosházi Petőfi Műv. Közp. Juhász Balázs Gyűjtőklub" peremén jelzett Ag emlékérem (35,57g/0.835/42,5mm) T:1(PP) fo. Adamo OH1
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035