1 000 HUF
19
1906 A Magyar Korona országainak összerakható térképe, Szerk.: Schuller Fr., Nagyszeben, Neuzil kiadása. Kiadói félvászon mappában, kopottas borítóval, kissé viseltes gerinccel, 30 darabbal, a mérő pálcika hiányzik, a kirakáshoz kiadott segédlettel