Flea Market
Number of items: 447
1339993
11505
287
Flea Market
Other collectibles
Régi, öntöttvas spiritusz főzőlap, 6x12cm
5 000 HUF
1319690
11506
287
Flea Market
Other collectibles
Fa pipatartó, kopásnyomokkal, m: 38 cm
2 000 HUF
1319718
11507
287
Flea Market
Other collectibles
Réz füles virágláda, oroszlános lábakkal, 46x13x16 cm
7 000 HUF
1312416
11508
287
Flea Market
Other collectibles
6 személyes réz és fa részekből álló evőeszközkészlet, 18 db, jó állapotban, jelzett
9 000 HUF
1360023
11509
287
Flea Market
Other collectibles
4+1 db díszes modern ón tányér, különböző méretben
5 000 HUF
1493803
11510
287
Flea Market
Other collectibles
Alpakka tálaló készlet (merőkanál, húsvilla, pörköltes kanál, szószos merőkanál, tortalapát...stb), 10 db, jelzettek, egy nem jelzett.
4 000 HUF
1493782
11511
287
Flea Market
Other collectibles
Régi hentesbárd, jó állapotban, h: 29 cm.
1 800 HUF
1467134
11512
287
Flea Market
Other collectibles
3 db kis üveg tálkák, porcelán fogpiszkáló tartó, hibátlanok, m:8 cm, d:8-9 cm
1 000 HUF
1493776
11513
287
Flea Market
Other collectibles
Régi hentesbárd, jó állapotban, jelzett, h: 30 cm.
1 800 HUF
1493710
11514
287
Flea Market
Other collectibles
Retró mechanikus fém kávédaráló, szép állapotban, m:20 cm.
1 800 HUF
1452182
11515
287
Flea Market
Other collectibles
Sakk készlet, faragott, hiánytalan, kis kopással, egyébként jó állapotban, 41×38 cm
1 800 HUF
1452296
11516
287
Flea Market
Other collectibles
4 db alpakka tálaló készlet, jelzett (Berndorf, Weelner), szép állapotban, h:23-30 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m