13183.
287. Closed Online auction
Maps
7 000 HUF
18,13 EUR, 20,00 USD
Andrees Allgemeiner Handatlas. Jubileumi kiadás. Bielefeld & Leipzig, 1912, Velhagen & Klasig Verlag. 120 térképpel. Kiadói egészvászon-kötés, rossz, széteső állapotban, kopottas borítóval, hiányzó gerinccel, számos hiányzó oldallal, térképpel (3-4.,69-70.,73-74., 83-84., 97-98., 116-117., 125-126., 201-202.), sérült kötéssel, egy-két lap kijár.