Budapest. h. n., é. n., n. n. Művészeti album, budapesti városképes nyomatokkal. A Szabad Európa Rádió Könyvtárának bélyegzőjével. Későbbi vászonkötésben, jó állapotban.
Dante: La Divina Commedia. Kolozsvár, 1976, Dacia. Kiadói papírkötésben, magyar, olasz, román és német nyelven. Gy. Szabó Béla fametszeteivel illusztrált kiadvány, dúcon jelzett, 43x33cm
Kállai Ernő: A természet rejtett arca. Bp. 1947, Misztófalusi, Kulcsár Andor-ny., 36 p.+20 t. Kiadói tűzött papírkötés, a borítója leszakadt a könyvtestről, egyébként jó állapotban.
Szöllősy Kálmán - Csörgeő Tibor: Képmódosító eljárások. Bp., 1965, Műszaki Könyvkiadó (Fotokönyvtár 9.). Kicsit vetemedett papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Bálint Jenő: Benedek Péter földműves-festőművész. [Bp.], [1928], Faluszövetség. Kicsit kopott vászonkötésben, címlapja hiányzik, egyébként jó állapotban.
Werner Ruppelt: Eduard Fischer - Küstümplasitken für das Theater. Berlin, 1975, Henschelverlag Kunst und Gesellschaft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kartontokban, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, 18 db diamelléklettel, német nyelven. /
Paperbinding, in carton case, with 18 piece of slides, in german language.
Rolf Mäser: Altsächsische Marionetten. Aus der Puppentheatersammlung der Staatlichen Kunstsammlungen Dresden. Die Schatzkammer 31. Leipzig, 1977, Prisma-Verlag. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven. /
Paperbinding, in German language.
Heinz Wegehaupt: Alte deutsche Kinderbücher. Bibliographie 1507-1850. Berlin, 1979, Der Kinderbuchverlag. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, szövegközti fekete-fehér és színes képanyaggal, német nyelven. Jó állapotban./
Linen-binding, in paper cover, in german language, in good condition.