Books: Architecture, Art Number of items: 117
1475089
15378
288
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 200 HUF
1475954
15379
288
2200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Werner Sobotka, Horst Stasny: Zeit-zeugen Fotografie in Österreich seit (1945). Baden, 2011, Edition Lammerhuber. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven. Jó állapotban./
Hardbeck, in German language.
2 200 HUF
1159758
15380
288
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Gross Arnold emlékkönyve. Szelényi Károly fotóival. Bp., 1985, Móra. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
2 400 HUF
1496814
15381
288
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Boldog karácsonyt! Régi és újabb ékességek, ünnepi szokások. Vál.: Szikora Zsuzsa. Bp., 2001, Tuff Produkció. Félműbőr kötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
1497275
15382
288
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Seregélyi György: Magyar festők és grafikusok adattára. Életrajzi lexikon az 1800-1988 között alkotó festő- és grafikusművészekről. Szeged, 1988, szerzői. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
8 000 HUF
1453976
15383
288
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Gombos Károly: Aszkéták, dervisek, imaszőnyegek. Old Oriental Prayer Rugs. Bp., 1984, Múzsák Közművelődési Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
1454224
15384
288
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Cavellini, Guglielmo Achille: Autoritratti. Self-Portraits. Autoportraits. Selbstporträts. Mostra a domicilio. Brescia, 1981, Tipografia Maghina. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
2 000 HUF
1453990
15385
288
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 600 HUF
1489176
15386
288
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Ybl Ervin: Toscana szobrászata a quattrocentóban. 2. köt. Bp., 1930, Lampel. Papírkötésben, sérült gerinccel.
2 000 HUF
1515468
15387
288
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Wheeler, Monroe: Modern Painters and Sculptors. New York, 1947, Museum of Modern Art. Félvászon kötésben, jó állapotban.
4 000 HUF
1515462
15388
288
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Lehel Ferenc: Magyar művészet a török világ idején. Bp., 1913, Pallas. Kötése hiányzik.
1 000 HUF
1515393
15389
288
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Po Kremlju. Moszkva, 1970, Moszkovszkij Rabocsij. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035